• 05 PAŹ 13
  • 5

  Stomatologia Dziecięca

  Naszą misją jest utrzymanie zadowolenia i uśmiechu dziecka – dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Nasza Klinika Dentis AF Studio to centrum uśmiechu i miejsce wyjątkowe, w którym dzięki zdobytemu doświadczeniu i innowacyjnym technologiom oferujemy szeroki wachlarz usług w stomatologii dziecięcej.

  Zostaw odpowiedź →
 • Wysłany przez Mirek dnia 11 maja 2013, 12:39

  Doskonałe podejście do pacjenta, nawet tego najmłodszego! Córka w wieku trzech latek miała plombowany ząbek i nie trzeba było jej namawiać na powrót do gabinetu ! Doskonały fachowiec z miłym podejściem do pacjenta !

  Odpowiedz →
  • Wysłany przez Martyna dnia 11 maja 2013, 12:42
   w odpowiedzi na Mirek

   Pani doktor jest świetną specjalistką. Prawdziwy profesjonalizm odczuwa się od momentu wejścia do gabinetu do momentu opuszczenia. Dłutowanie ósemki zajęło dosłownie 10 minut. Człowiek nad wyraz konkretny. Wizyta w gabinecie trwała może około 15 minut. Przed rozpoczęciem zabiegu wszystko zostało dokładnie wytłumaczone. Doinformowanie dało mi komfort, jak i całość przebiegła bezboleśnie

   Odpowiedz →
  • Wysłany przez Michał dnia 11 maja 2013, 12:43
   w odpowiedzi na Mirek

   Serdecznie polecam Panią Doktor. Pełen profesjonalizm. Dla mnie istotne jest indywidualne podejście do klienta i takie otrzymałem. Miła, sympatyczne i troskliwa. Bezbolesna praca.

   Odpowiedz →
 • Wysłany przez Janusz dnia 11 maja 2013, 12:40

  Nie będę obiektywny. Krótko – świetnie przeprowadzone leczenie kanałowe zęba. Na każdym etapie leczenia byłem świetnie informowany co i jak.

  Odpowiedz →
 • Wysłany przez Marek dnia 11 maja 2013, 12:40

  Miła obsługa, przyjazna atmosfera, sprawiają, że z przyjemnością tam wracam na kontrole i profesjonalną higienizację (podziękowania dla pani Ani – super higienistki!)

  Odpowiedz →

Zostaw odpowiedź

Anuluj odpowiedź

Photostream