• Wybielanie zębów

  Jedną z najchętniej wybieranych usług z zakresu stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów. Nowoczesne i bezpieczne preparaty, których używamy w naszym gabinecie, to gwarancja wyjątkowych efektów, które pozwolą odzyskać pewność siebie i doskonałe samopoczucie. Co ważne, zapewniamy również atrakcyjne ceny, dzięki czemu z profesjonalnych usług będzie mógł skorzystać każdy z Państwa. Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi stomatologicznych, a także ogromna wiedza naszych lekarzy, pozwalają na przeprowadzanie skutecznych i bezbolesnych zabiegów.

 • Stomatologia Dziecięca

  Dziecko to niezwykle trudny pacjent. Wymaga szczególnego podejścia, przyjaznej atmosfery i cierpliwości, by przełamać nieufność maluchów. Żeby ułatwić maluchom pierwszy kontakt z dentystą urządziliśmy specjalnie dla nich poczeklanie pełną zabawek. Nasi lekarze są uśmiechnięci i mają świetny kontakt z dziećmi. Dzięki nim wizyta w gabinecie kojarzy się dziecku z zabawą, poznawaniem nowego otoczenia, dziwnych i niespotykanych gdzie indziej przedmiotów i urządzeń np. ruchomego fotela. Stworzenie takiej przyjaznej atmosfery jest możliwe tylko wtedy, gdy dziecko nie jest przyprowadzane zbyt późno – czyli z bólem.

 • Stomatologia zachowawcza

  W naszym Gabinecie w Gorzowie jak i w Poznaniu specjalizujemy się zarówno w leczeniu próchnicy, jak również odbudowie mocno zniszczonych tkanek zęba. W tym celu używamy materiałów kompozytowych, które cechują się wysoką trwałością, estetyką oraz ścieralnością, zbliżoną do ścieralności własnych zębów, jak również zdolnością stałego uwalniania jonów fluoru oraz wbudowywania w tkanki zęba, zapobiegając w ten sposób powstawaniu wtórnej próchnicy.

 • Leczenie Kanałowe - Endodontyczne

  Leczenie endodontyczne, nazywane również kanałowym jest złożonym zabiegiem, który wykonywany jest najczęściej u pacjentów, u których wystąpiło nieodwracalne zapalenie miazgi, w celu usunięcia stanu zapalnego i dolegliwości bólowych. Co więcej leczenie endodontyczne stosuje się przy stwierdzeniu obumarcia zębów, czasem przebiegającego bezobjawowo oraz w niektórych przypadkach planowanego leczenia protetycznego. Zasadniczym celem tego leczenia jest zachowanie zęba w jamie ustnej, najczęściej w celu późniejszej odbudowy, dzięki której jego funkcje fizjologiczne zostają zachowane. Dzięki obecnie stosowanym metodom i pracy z użyciem specjalistycznego sprzętu wiele takich stanów zapalnych zanika po prawidłowo przeprowadzonym leczeniu kanałowym - unikamy dzięki temu leczenia chirurgicznego.

 • Choroby przyzębia

  Wielu pacjentów, nie tylko w wieku podeszłym, cierpi z powodu krwawienia dziąseł, odsłonięcia korzeni, rozchwiania czy nawet utraty zębów. Są to objawy paradontozy. Główną przyczyna, w większości przypadków, jest niewłaściwa higiena, co prowadzi do zalegania osadu czyli płytki bakteryjnej, która szybko ulega mineralizacji zamieniając się w kamień nazębny. Proces ten prowadzi do uszkodzenia tkanek przyzębnych a w konsekwencji do pełnoobjawowej paradontozy. Jeszcze niedawno była ona uważana za chorobę nieuleczalną. Rozwój stomatologii pozwolił na dokładne zbadanie tego schorzenia i bardziej optymistyczne rokowania.

 • Stomatologia Estetyczna

  Estetyka uzębienia jest dziś niezmiernie ważna. W przypadku każdego Pacjenta staramy się optymalnie dopasować metodę rekonstrukcji utraconych twardych tkanek zęba (szkliwa i zębiny). Zależy nam, aby nasza praca wykonana była solidnie i estetycznie. W przypadku mocno zniszczonych zębów omawiamy z Pacjentem różne sposoby odbudowy i wspólnie wybieramy optymalne rozwiązanie według jego potrzeb i możliwości.

 • Znieczulanie komputerowe

  Komputerowy System The WAND, z którego korzystamy w Dentis AF Studio, daje Pacjentom najwyższy komfort na fotelu stomatologicznym. Jak to działa? Znieczula się nim najpierw powierzchownie błonę śluzową, a następnie powoli, pod stałym ciśnieniem podaje środek znieczulający do otaczających tkanek. Aparat The Wand precyzyjnie dawkując środek znieczulający, pozwala zapomnieć o przykrych doznaniach w trakcie znieczulenia oraz przełamać barierę strachu przed znieczuleniem i zabiegami stomatologicznymi. Dodatkowo system ten pozwala uniknąć odrętwienia wargi i policzka, co umożliwia wrócenie do normalnej aktywności zaraz po zakończeniu zabiegu.

Umów się na wizytę

Zapraszamy do odwiedzin w naszym gabinecie oraz skorzystania z bezpłatnych konsultacji.