• 05 PAŹ 13
  • 6
  Profesjonalna Medycyna Estetyczna

  Profesjonalna Medycyna Estetyczna

  W skład tej medycyny wchodzi wiele zabiegów upiększających i krygujących niektóre mankamenty skóry lub naskórka.

  Przykładem jest usuwanie cellulitu. Trzeba przyznać, że tzw. „pomarańczowa skórka” jest prawdziwą zmorą kobiet. Sprawia ona, że skóra (zwłaszcza na udach) wygląda wyjątkowo brzydko; jest tłusta i pomarszczona. Na szczęście i w tym przypadku medycyna estetyczna przychodzi nam z pomocą. Niekiedy wystarczy zaledwie kilka zabiegów, aby przywrócić skórze zdrowy i piękny wygląd.

  Problemem, który spędza sen z powiek są… zmarszczki. W ich usunięciu przydatny będzie kwas hialuronowy. Chociaż występuje on w naszej skórze w sposób całkowicie naturalny, to jednak z biegiem lat jest go za mało aby utrzymać gładką, sprężystą i dobrze nawilżoną cerę. Z tego też względu warto sięgnąć po zabiegi, które wykorzystują kwas hialuronowy stworzony w warunkach laboratoryjnych do poprawy jędrności cery.

  Dołącz do grona ludzi, które z każdym dniem zwiększa się na całym świecie, którzy ufają w możliwości, jakie stawia przed nimi nowoczesna medycyna estetyczna. Nie czekaj!

  Zostaw odpowiedź →
 • Wysłany przez Katarzyna dnia 11 maja 2013, 12:40

  Również polecam gabinet – szczególną sympatią darzę dr Anię – przemiła osoba. Jeśli chodzi o jakość i profesjonalizm usług (jestem pod kontrolą dermatologiczną oraz wykonywałam zabiegi) to jeden z gabinetów, gdzie dokładnie można się wszystkiego dowiedzieć, dopytać o interesujące nas rzeczy, a lekarze mają wysokie kwalifikacje, a co czasem ważniejsze – podejście do pacjenta.

  Odpowiedz →
 • Wysłany przez Debra Wilson dnia 11 maja 2013, 12:41

  Pani doktor Ania sprawiła, że po raz pierwszy w życiu mam proste zęby.Nareszcie w jesieni życia mogę uśmiechać się bez zażenowania (i nie mam sztucznej szczęki). To wszystko dzięki fachowej wiedzy, profesjonalizmowi i wielkiemu zaangażowaniu pani doktor,a także przyjaznemu pozostałemu personelowi.

  Odpowiedz →
 • Wysłany przez Marzenna dnia 11 maja 2013, 12:42

  Mam piękne zęby ale nie zdawałam sobie sprawy, ze zdjęcie pokaże niedoleczenia kanałów, które leczone były przez innych stomatologów. Zjawiłam się w porę, ponieważ niebawem miałabym bardzo poważne problemy.

  Odpowiedz →
 • Wysłany przez Olga dnia 3 stycznia 2014, 19:59

  Polecam, polecam, polecam!!! Pani doktor jest prawdziwa mistrzynią! Profesjonalnie dobrała mi zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i przeprowadziła je mega fachowo! Gabinet opuściłam przeszczesliwa!

  Odpowiedz →
 • Wysłany przez Zadowolony pacjent dnia 10 maja 2014, 01:16

  Pani doktor to cudotwórczyni jej złote ręce naprawdę potrafią zdziałać rzeczy wręcz nie możliwe.Zabiegi przeprowadza szybko,sprawnie,bezboleśnie a co najważniejsze na wysokiej klasy preparatach. Po każdej wizycie wychodzę bardzo zadowolony. Polecam !

  Odpowiedz →

Zostaw odpowiedź

Anuluj odpowiedź

Photostream