• 05 PAŹ 13
  • 8

  Implanty, Protezy na Implantach

  Jeżeli stracisz ząb, kilka zębów lub nie posiadasz ani jednego zęba, implanty są najlepszym rozwiązaniem w protetyce do odbudowy całego uzupełnienia. Implant zastępuje korzeń zęba, na którym z kolei lekarz montuje ząb, kilka zębów lub całą protezę dentystyczną.

  Należy pamiętać, że pozostawienie jakiegokolwiek ubytku w jamie ustnej to duży błąd, nieobojętny dla organizmu. Zęby w jamie ustnej mają zdolność do przesuwania, wysuwania się. Jeżeli zostawimy wolną przestrzeń, po latach ona nam zniknie, a my już nigdy nie odbudujemy utraconego zęba lub zespołu zębowego.

  Dzięki zastosowanemu autorskich rozwiązań nasze implanty szybciej zrastają się z kością, a tym samym umożliwiają szybsze umiejscowienie korony na implancie. Należy pamiętać, że implantacja to proces wszczepienia tytanowej śruby w kość, na czym nie kończy się cały zabieg, implant musi się zrosnąć z kością i dopiero po paru miesiącach lekarz wraz z technikiem dentystycznym wykonują koronę porcelanową lub kilka koron.

  Korzystamy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Zabieg implantacji wykonujemy po dokładnej analizie pacjenta, do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Nasze prace oparte na implantach wytwarzane są przy użyciu najnowocześniejszych technologii i rozwiązań.

  Zostaw odpowiedź →
 • Wysłany przez Ela dnia 11 maja 2013, 11:57

  Wielokrotne wizyty w gabinecie pozwalają zauważyć wielką fachowość, profesjonalizm oraz cierpliwość i zrozumienie dla pacjenta.

  Odpowiedz →
 • Wysłany przez Bogusia dnia 11 maja 2013, 11:59

  Cały zespół budował przychylna i życzliwa atmosferę. Współpraca wykwalifikowanych asystentek z lekarzem powodowała, że siedząc na fotelu dentystycznym czułam, że mój komfort i samopoczucie oraz dobrze wykonany zabieg są najważniejsze. Na drugim spotkaniu przedstawiono mi kosztorys, który nie zmienił się do końcowego rozliczenia.

  Odpowiedz →
  • Wysłany przez Ania dnia 13 maja 2013, 09:19
   w odpowiedzi na Bogusia

   Witam Serdecznie polecam, jestem dwie godziny po usunięciu trzech zębów, Pani doktor zrobiła to bezboleśnie i profesjonalnie, a jestem panikara niesamowita. Ceny naprawdę konkurencyjne. Jestem niesamowicie zadowolona. Dziękuje pani Doktor!!!!!

   Odpowiedz →
 • Wysłany przez Zbigniew Chocholowski dnia 4 września 2014, 07:08

  Jestem zainteresowany wszczepieniem implantów, na których będzie zamocowane dolne uzębienie, w dolnej szczęce nie mam całkowicie uzębienia.
  Jakie są koszty i czy będzie wykorzystana istniejąca proteza czy musi być nowa. Czy wiek pacjenta ma wpływ mam 60 lat.
  Jak są koszty badań radiologicznych kości .

  Odpowiedz →
  • Wysłany przez Zofia dnia 31 maja 2015, 23:34
   w odpowiedzi na Zbigniew Chocholowski

   Mam podobny problem jak wyzej opisany,Czy istnieje możliwość uzupełnienia uzębienia dolnej szczęki z wykorzystaniem wszczepienia implantów przy całkowityk braku uzębienia? Jaki jest koszt badań radiologicznych kości a ile wynosi przybliżona cena za taki zabieg? Jestem poważnie zainteresowana

   Odpowiedz →
 • Wysłany przez Norbert Pacha dnia 15 grudnia 2015, 11:34

  Jestem po operacji dolnej szczeki poniewaz bylem chory na raka i myslano ze to metastaza ale na szczescie okazalo sie ze to stary skrzep usunieto mi zeby i teraz mam klopoty gdyz dziasla sa tez nikle i proteza jest tak luzna ze mam problemy z jedzeniem i mowa.Moj lekarz dentysta powiedzial ze jedynie ratuja mnie dwa haki lub inplanty ktore przytrzymaja proteze i to moze wykonac tylko chirurg szczekowy. Prosze o podanie kosztow takiego zabiegu. Z poszanowaniem i nadzieja Norbert Pacha

  Odpowiedz →
 • Wysłany przez Roman Kubiak dnia 27 maja 2017, 00:15

  PLANUJE W LIPCU PRZYJSC DO PANSTWA W CELU .OCENY MOJEGO UZEMBIENIA I SO W MIM PRZYPADKU NALEZALO BY ZROBIC BY MIEC ROWNIUTKI DOBRE ZEBY NA GORNEJ SZCZECE. JAKIE SA KOSZTA. DIAGNOZY ORAZ WYKONANIA .

  Odpowiedz →

Zostaw odpowiedź

Anuluj odpowiedź

Photostream